אודות

אני בן פישמן , מעצב פנים ומומחה לעיצוב סביבת חיים מודרנית. לאחר סיום לימודיי, התחלתי בעבודתי כמעצב פנים של בתים פרטיים וכיום, לאחר שאני עובד לא מעט שנים במקצוע, באמתחתי פרויקטים רבים של עיצוב משרדים, מגדלי יוקרה ועוד.

תפיסת העולם לפיה אני פועל היא להביא את העולם שלי יחד עם עולמו של הלקוח ישירות אל החלל המעוצב. מעצבים רבים אולי אוהבים לעבוד לפי הvision- הפרטי שלהם, אך אני אוהב לשלב אותו עם נקודת המבט של העומד מולי, שהרי בסופו של דבר מי שהולך לבלות את מרבית זמנו בחלל המעוצב זהו הלקוח עצמו. כמובן שיחד עם זאת, חזוני הוא לא רק להביא את חלום הלקוח לידי ביטוי, אלא להגשים אותו באופן הטוב ביותר, זאת תוך הקפדה בלתי מתפשרת על פרטים, נגיעה בכל המרכיבים העיצוביים החיוניים וכמובן דגש נכבד על פרקטיות ופונקציונליות מתבקשת.

 

אחד היתרונות הגדולים ממנו נהנה  כל לקוח שמעוניין שאדאג לעיצוב הפנים של ביתו, משרדיו או הסביבה שלו הוא השימוש בכלים המודרניים ביותר שעומדים לשירותי, דוגמת הדמיות תלת מימדיות וסקיצות מתקדמות, זאת על מנת שכל לקוח יוכל לראות את חלום העיצוב שלו קורם עור וגידים לא רק בדמיון, אלא גם אל מול עיניו. 

 

שלכם,

 

 

בן פישמן


 

אודות