הפיכת חדר הרחצה לחדר מרווח

הפיכת חדר רחצה למרווח

בין אם אתם מבלים בו חצי שעה ביום ובין אם יותר, חדר הרחצה שבביתכם סביר שהוא אחד החדרים החשובים ביותר בבית כולו. ואם יש לכם חדר רחצה קטן, עיצובו ותכנונו, תוך שילוב כלל האלמנטים בו, היא משימה לא קלה. איך אפשר להפוך את חדר הרחצה הקטן לחדר מרווח יותר? הנה כמה טיפים טובים:

שילוב נכון של ארונות אמבטיה

חדר הרחצה קטן? חפשו ארונות אמבטיה מאורכים, כאלה שיוצרים תחושה של גובה מצד אחד אך גם אינם תופסים מקום רב. תוכלו למצוא מגוון רחב של ארונות אמבטיה מעוצבים ומסוגננים, המתאימים לחדרי רחצה קטנים, כאלה שיספקו לכם מענה לצרכים שונים וגם ישתלבו נהדר במרחב עצמו.

שלבו מראות בחדר הרחצה

מעבר לבחירה נכונה של ארונות אמבטיה ושילובם בחדר הרחצה עצמו, כדאי לצרף אלמנטים עיצוביים שונים, שיוסיפו תחושה של מרחב. אחד מהם הן המראות. המראות בחדר הרחצה יכולות להוסיף תחושה של מרחב ולהפוך את חדר הרחצה להרבה יותר גדול (מבחינת ההרגשה בו) מכפי שהוא במציאות. המראות מטשטשות את המרחב ומוסיפות לא מעט אור.הפ

אל תעמיסו בפריטים עיצוביים

נכון, ישנם לא מעט פריטים עיצוביים מקסימים שיכולים להפוך כל חדר רחצה למסוגנן הרבה יותר, אבל עודף של פריטים כאלה כאשר מדובר בחדר קטן, יכולים לצמצם את החלל עוד יותר. וותרו על אלמנטים כאלה שאינם תורמים לתחושת הגודל ובחרו אחרים שיוצרים תחושת של מרחב. אתם לא מוכרחים בחדר הרחצה נרות בצבעים ובריחות שונים וגם אגרטלים. אתם יכולים לשלב, במקום זאת, חיפויי קרמיקה מיוחדים הכוללים צורות גיאומטריות מעניינות שיוצרות חלל גדול יותר בתחושה.

הקפידו על סגנון עיצובי נקי

עומס וויזואלי יותר תחושת חוסר נוחות ופחות מתאים לחללים קטנים, כמו חדר רחצה שאיננו מרווח. הקפידו על סגנון עיצובי נקי, על כמה צבעים שמשתלבים זה עם זה ועל אלמנטים שמתכתבים נכון האחד עם השני. במסגרת החיפוש שלכם אחר פתרונות אחסון, כמו ארונות אמבטיה, וודאו שאלה מעוצבים בקווים נקיים, שקטים ויחד עם זאת מספקים לכם את המענה המושלם ומהווים פתרון אחסון מתאים (למגבות ולפריטים אחרים, שחשוב שיהיו בחדר הרחצה).

בחרו בקפידה את פתרונות ההצללה

אחת הדרכים להפוך חדר רחצה קטן לחדר מרווח יותר היא באמצעות שילוב של פתרונות הצללה נכונים. וילות לייט סקרין, למשל, הוא פתרון מושלם לחדר רחצה קטן. הפסים שלו, פסים רוחביים שאינם רחבים או צרים מדי, מדגישים את רוחבו של החדר ויוצרים תחושה של מרחב. כל זאת, כמובן, לצד פרטיות רבה לשוהים בחדר הרחצה. הדבר איננו בא על חשבון כמות האור שנכנסת לחדר, היוצרת אווירה נעימה מאד וגם הופכת את חדר הרחצה להרבה יותר שימושי.

 

  • ארונות אמבטיה