עיצוב הבית בסגנון מודרני שם

עיצוב הבית בסגנון מודרני

הבית שלנו, הוא לא רק המקום בו אנו נטענים מיום ליום, מאחסנים את הציוד שלנו, מארחים או נחים, הוא מקום המאפשר לנו ביטחון, הגשמה, יכולת לאצור את זיכרונותינו, ויכולת לשמור על אורך חיים בריא. עיצוב הבית בסגנון מודרני מיד מעלה קונוטציות לסגנון הסקנדינבי, שמאופיין בריהוט פרקטי, רב שימושי ובקווים ישרים, שימוש בגוונים מונוכרומטיים, שמירה על מינימליזם, והקפדה על אסתטיקה. כולנו בוודאי היו מעוניינים בבית מקטלוג, אך כיצד ניתן לשלב את עולמנו הפנימי, שכבר צברנו, המזכרות, התמונות, הריהוט והאבזור, ויחד עם זאת להקנות לביתנו מראה מודרני? מעצב הפנים בן פישמן מסביר. 

אקלקטיות היא המודרניות החדשה

מודרני הוא לא רק מינימליסטי, למעשה, המודרני החדש הוא שילוב של ישן עם חדש, ואוסף של סגנונות, אשר מעניקים לבית תחכום ויוצרים שפה משותפת בין החללים השונים. אחת הדרכים ליצור את השילוב היא באמצעות טקסטיל, כריות, מפות, וילונות, שטיחים קלאסיים, בסגנון וינטאז' או עם הדפס/ דוגמא עתיקה,  לצד מערכות ישיבה מודרניות בקווים ישרים ואף במספר גוונים.

חדשו את הריהוט שלכם

שני המקצועות שזוכים לעדנה ופופולריות רבה הם הנגרות והרפדות. בכל כורסה ישנה, כסא, הדום, שידה או שולחן צד, יש אוצר, שרק מחכה להתחדש. צבעו את הריהוט שלכם בגוון המתאים לעץ, העזו ובחרו בגוונים פסטליים שמחים, או גווני זהב, רוז, צהוב, וגוון סגול ויולט, שנבחר לצבע של שנת 2018, עלפי פנטון, והכניסו חיים לבית.

צרו לעצמכם גלריה

המלצה חמה של מעצב הפנים בן פישמן היא יצירת גלריה. זו יכולה להיות גלריה ממסגרות פשוטות בגוון אחיד, אשר לתוכה תכניסו תמונות מאוסף התמונות שלכם. את התמונות, זו יכולה להיות תמונה בזווית מיוחדת, מבט עמוק, חיוך של ילד בלי שיניים, שלט על הכביש, שסימן יעד, שחשקתם בו, ובכלל כל תמונה, אשר מעלה קונוטציה חיובית, ומחביאה סיפור מאחוריה. ברשת ניתן למצוא מדריכים מצולמים, לסידור קיר תמונות בגדלים, צורות וגבהים שונים ליצירת עומק בחלל. כדי להוסיף אינטימיות וביתיות לחלל מומלץ מאוד להציב את התמונות בגובה העיניים.

הוושיטייפ, החבר החדש שלכם

ראיתם במגזין קירות בטון בחיתוך גיאומטרי, האהיל בחדר זועק לחידוש? הכירו את הוושיטייפ החבר החדש שלכם. עולם ה"עשה זאת בעצמך" בהחלט הגיע גם לתחום העיצוב הביתי, וכמו שכבר נכתב כאן, לעיתים נגיעה קטנה, חידוש או שינוי של פריט, מעניק לו צורה וחיים חדשים. רכשו כמה סלילי וושיטייפ בצבעים אהובים, בחרו פינה בחדר, והתחילו להדביק אותם על הקירות באופן ספורדי, כך שאתם מדמים את חיתוך קירות הבטון, שראיתם במגזין העיצוב האחרון. בחרו בסרט וושיטייפ בגוון כהה, וצפו בקווים ישרים את האהיל ובסיס.  המראה המודרני החדש קל ליישום, והשראה ברשת יש למכביר.

שלבו בין טקסטורות

אחד האלמנטים הבסיסיים ביותר ליצור מראה עשיר ומלא עומק בחלל הוא שילוב בין טקסטורות שונות, כריות מבד כותנה קנבס על שפת קטיפה, וילון מבד אורגנזה לצד שטיח דמוי יוטה, שולחן עץ ומתכת בסגנון כפרי עם עיצוב בקווים ישרים ודקים, כל אלה מעניקים למודרניות את הביטוי הממשי שלה. 

בהצלחה!