הטרנדים החמים בעולם עיצוב הפנים

הטרנדים החמים בעולם עיצוב הפנים

לא עוד בריקים על הקירות, מראה כפרי ופרופיל בלגי, הכירו את העיצוב הצרפתי, הפומפוזי, עם נגיעות בלוטות של זהב, ורהיטים גדולים המשרדים נוחות, איכות וכמובן יוקרה. מעצב הפנים בן פישמן ממליץ על הטרנדים החמים בעולם עיצוב הפנים.

גולד רוז

בשנה החולפת הגרינרי, גוון הירוק עד הציף את מגזיני העיצוב, האינסטגרם, הבלוגים ועמודי הפייסבוק, כולם הצביעו על ג'ונגל אורבני שוצף וגועש, בד בבד, הציעו לשלב את העלים הגדולים בסגנון המונסטרה  עם ספות במרקם קטיפתי, עם כפתורי קפיטונז' ורגלי עץ או מתכת בעיצוב מודרני.
השנה אנו רואים שילוב של גולד רוז, מעין מתכת המזכירה זהב בגוון נחושת, אשר משתלבת היטב בפריטים עיצוביים כמו מנורות קיר, נברשות, בדוגמאות גיאומטריות ומינימליסטיות ובריהוט קטן כמו שולחנות צד.

סגול פנטון

הסגול העז, עושה קאמבק משנות השמונים, והולך להציף את הבית שלנו בסגלגלות חמה ואינטנסיבית, מכיוון שמדובר בגוון דומיננטי במיוחד, מומלץ לשלב אותו בנגיעות רכות על קיר או באביזרי הטקסטיל כמו כריות, וילונות, שמיכות כורסה או הדומים, הסגול יוסיף חמימות והעזה, וישתלב היטב עם גוון הירוק, שנמצא כאן כדי להישאר.

צרפת זה כאן

טרנד נוסף בעיצוב הפנים, שמתחיל לחלחל אל הסלונים הוא העיצוב הצרפתי, הקלאסי והראוותני, דוגמאות מעוטרות וחרוטות על רהיטי עץ, הצבועים בגווני זהב, עבודות רפדות איכותית עם בדים מודרניים בסגנון סאטן או כותנה קנבס בהדפסים מרשימים, צבעוניים וערים, במעטפת של רקע שקט בגווני מונו לבן שמנת, קרם, בז' או מוקה.

הריהוט הפרקטי

הדומים ושולחנות עם משטחי אחסון הם הדבר הבא. מעצבי מותגי הריהוט המובילים, מבינים, שרובנו חיים בסביבות אורבניות, משנים מרחבי מגורים בתדירות גבוההי ותר, ומעוניינים להפיק יותר מהמעט, ולכן אנו נראה בשנים הקרובות ריהוט לשימושים נרחבים, ספות אשר הופכות למיטות, הדומים ושולחנות קפה, אשר מציעים גם משטח אחסון, עגלות קפה, שמשמשות גם כשולחנות צד, שולחנות אוכל מתקפלים בקלות ועוד.

מי אמר, שהריהוט צריך להיות ליד הקיר?

אחד הטרנדים היותר מעניינים, שהופכים את העיצוב בסגנון "עשה זאת בעצמך" למהנה יותר הוא שינוי התפיסה המקובעת, שריהוט מניחים לצד הקיר, כיום ניתן לראות שפע של המלצות כיצד לארגן נכון יותר את חלל המגורים שלכם, וליצור מתחמים נושאיים, בין אם מדובר על הצבת שולחן מאחורי ספת ישיבה, מה שמאפשר משטח גלריה נוסף, או פינת עבודה, או בין אם מדובר על הפרדת חללים באמצעות ריהוט, או הנחת עציצים מאחורי ריהוט, טריקים קטנים, שמעניקים עומק ומטשטשים את גבולות הקירות.

הפרדת החללים

נושא המקבל התייחסות מיוחדת, ויבוא לידי ביטוי באמצעות הפקדה על ידי קיר גינון ורטיקלי, אשר ניתן לבצע באופן עצמאי ללא חול ועל בסיס מצע אקולוגי, או באמצעות הנחת עציצים גבוהים במיוחד, ניתן להוסיף משרביה או קיר זכוכית מחוסמת, או מודפסת בהתאמה אישית ועוד.