טרנדים בעיצוב פנים

טרנדים בעיצוב פנים

אנחנו בבן פישמן עיצוב פנים, מאמינים שעיצוב פנים הוא דבר שכאן על מנת להישאר. יחד עם זאת, כמו בכל תחום, גם בתחום זה ישנם טרנדים חדשים שצצים והופכים לדבר החם של הרגע, עד לאותה נקודת הזמן בה הם נאלצים להישאר מאחור ולפנות את הדרך לטרנד הבא. 

אחד הטרנדים החמים ביותר בעבר היה All white, כלומר עיצוב שכולו לבן. החדר שלמענו נבחר עיצוב זה היה עם קירות לבנים, ספה לבנה, ריהוט לבן ולמעשה כמעט וכל מה שהיה נמצא בחדר היה בצבע שלא יהיה לכם קשה מדי לנחש מהו. יחד עם זאת, השנה את מקומו של הלבן תפס הכחול רויאל, צבע כחול בהיר שיהפוך לכם כל חדר עליו תבחרו לממש את הטרנד הזה, לחדר היפה ביותר בבית. טרנד נוסף שהולך וצובר תאוצה הוא טרנד הנחושת. במסגרת זו המרצפות יהיו בצבע הברונזה, כאשר שאר החדר יעוצב על בסיס רהיטי נחושת. החדר שיתאים ביותר לעיצוב בסגנון זה הוא המטבח, שם ניתן לשלב יחד עם מרצפות בצבע ברונזה וקירות בצבע זהה גם מוצרים שימושיים שיתאימו לחדר זה ויענו על קריטריון העיצוב. 

גם עיצוב צבעוני הוא עיצוב חדיש שבזמן האחרון ניתן לחזות בו יותר ויותר, כאשר החדר המתאים ביותר לדבר זה הוא חדר השינה, שם ניתן לשלב מצעים עם מגוון צבעים, טפטים בעלי צבעים בהירים וססגוניים ושאר רהיטים שכל עוד לא יהיו תחת קטגוריית הנחושת או העץ, לבטח הם יתאימו וישתלבו היטב במקום.