הובלות קטנות בפתח תקווה - כל השאלות שצריך לשאול

הובלות קטנות בפתח תקווה - כל השאלות שצריך לשאול

מה שהופך את מעבר הדירה לחלק, הוא הדרך שבה אנו בוחרים להתכונן לאותו מעבר. כמובן שיש מעברים שהם קלי קלות, שכן אין אנו צריכים להעביר כמות גדולה של דברים, אך עם השנים, אנו צוברים עוד ועוד רהיטים, חפצים ופריטים נוספים מה שהופך מעבר דירה שלמה ללא פשוט בכלל, בעיקר כשיש גם ילדים בתמונה. טרם אתם בוחרים בחברת הובלות קטנות בפתח תקווה המבצעת את תהליך ההובלה מ-א׳ ועד ת׳, עליכם לשאול כמה שאלות…

1. תאמו את ההובלה לזמן שנוח לכם - בעבר היו לא מעט בעיות עם נושא הזמנים עם חברות הובלות. מכיון ומרבית האנשים לוקחים יום או יומיים חופש מהעבודה, וזה במקרה הטוב, נושא הזמנים חשוב לכולנו ואפילו קריטי. לכן טרם אתם בוחרים חברת הובלות קטנות או גדולות, בדקו שאכן המוביל מבין עד כמה חשוב לכם נושא הזמנים.

 

2. מחיר- נושא המחיר בתחום ההובלות עבר שינוי בשנים האחרונות. היום יש מה שנקרא הובלות קטנות. חברות הובלות קטנות דואגות לתמחר את מחיר ההובלה בעיקר לפי כמות הפריטים והגודל שלהם, זאת בכדי להציע ללקוח שההובלה תתבצע עם רכב קטן יותר וכך המחיר של ההובלה יוזל משמעותית. גם המרחק של ההובלה הוא חלק בלתי נפרד מתמחור ההובלה ולכן חשוב לוודא עם החברה את ה״אותיות הקטנות״ של מאפייני ההובלה, בכדי שלא פתאום יגידו לכם, זה לא כולל את זה או את זה ביום ההובלה.

 

3. האם יש ביטוח - היום חברות הובלות נוטות לבטח את החפצים שהן מעבירות בכדי למנוע מצב שאין כיסוי במקרה של נזק. דברים קורים כל הזמן, לא משנה עד כמה מדובר בחברה מקצועית, עדיין חשוב לבדוק שאכן יש ביטוח.

 

בנוסף, ההמלצה הינה להעביר לחברת ההובלות את כל המידע הרלוונטי למעבר. איפה אתם גרים כרגע, באיזו קומה, האם יש או אין מעלית, איזה ציוד יש להעביר, כמה מובילים צריך, הכל בכדי שההובלה תתבצע בצורה הוגנת לשני הצדדים, באופן חלק, מהיר ומקצועי. בחרו בחברת הובלות מנוסה, הפועלת בתחום שנים ושיש עליה המלצות.