עיצוב חדר אמבטיה

עיצוב חדר אמבטיה

אם בעבר חדרי אמבטיה היו מגיעים בעיצובים סטנדרטים בכל בית, כיום הדבר הוא שונה לחלוטין. תחום זה הולך ומתפתח בקצב מסחרר ואדריכלים ומעצבי פנים משקיעים מחשבה רבה בעת תכנון חלל האמבטיה.

הסיבה להשקעה הרבה בתחום עיצוב חדר אמבטיה, נובעת מהעובדה שאנו מבלים יום יום בחדר הרחצה ברגעים קסומים ומפנקים לאחר יום עבודה עמוס וגדוש במשימות.

לכן, אם כבר מבצעים שיפוץ חדר אמבטיה, כדאי להשקיע מחשבה רבה ולבחור בקפידה אלמנטים מתאימים לחלל כדי ליצור חדר מעוצב, מפנק, מרשים וכזה שכיף להיות בו.

מה חשוב לקחת בחשבון בעת עיצוב חדר אמבטיה? 

התמקדו בגודל החלל- גם חללים קטנים יכולים להיות מרשימים ויפים ומותאמים בקפידה לשימוש בני הבית, אך כמובן שרק על ידי תכנון יסודי ומקצועי.

ברוב הבתים הישנים חדרי אמבטיה הם קטנים יחסית, כך שבעת שיפוץ חדר האמבטיה כדי לחשוב על מיזוג חדר השירותים עם חדר האמבטיה, על מנת להרוויח חלל גדול.

בכל מקרה עליכם לדעת כי יש מגוון שיטות המיועדות להגדיל את חלל האמבטיה וליצור חלל מרשים ומרווח.

בחירת חומרים איכותיים 

בכל מקרה של שיפוץ יש להשתמש בחומרים איכותיים, אך כאשר מדובר על שיפוץ חדר האמבטיה, הדבר חשוב פי כמה וכמה, כיוון שחלל זה מכיל מים ולחות בכל רחצה, כך שעליכם לבחור בחיפויי קיר איכותיים ובחומרי איטום איכותיים ביותר למניעת הצטברות חיידקים ומזהמים בקירות.

בטיחות בחדר הרחצה 

בטיחות היא דבר חשוב, בעיקר כאשר מדובר על בתים בהם יש ילדים קטנים או אנשים מבוגרים אשר עלולים חלילה להחליק וליפול. לכן, יש לבחור במוטות רחצה ואביזרים בטיחותיים, לבחור בקרמיקה שאינה מחליקה ובכלל לתכנן את החלל בצורה בטיחותית לכל בני המשפחה.

עיצובים מודרניים 

בתהליך שיפוץ חדר האמבטיה, תמיד כדאי להתעדכן בטרנדים האחרונים בתחום כדי לשלב אותם בצורה מעניינת בחלל וליצור חלל אמבטיה מודרני המעוצב על פי הטרנדים האחרונים. לדוגמא – ניתן לראות כי מוטות רחצה בשילוב מנורות לד נעשו פופולריים, ניתן לשלב מחממי מגבות, אריחי קרמיקה מיוחדים, ארונות אמבטיה בטכנולוגיית טאצ' ועוד מגוון פיתוחים שונים.

 

 

 

עיצוב חדר אמבטיה - בן פישמן עיצוב פנים