טפטים ושימושם ככלי עיצובי...כל מה שצריך לדעת על תרומתם של הטפטים לעיצוב חלל החדר!

טפטים ושימושם ככלי עיצובי...כל מה שצריך לדעת על תרומתם של הטפטים לעיצוב חלל החדר!

טפטים מעוצבים לעיצוב חדר ילדים – כאשר מדובר בחדר הפעוטות שבביתנו, הרי שעיצובו הראוי והנכון הינו מהותי ומתבקש, הן לשם יצירת אווירה נעימה ונינוחה בעבור הילדים והן לשם נוחיותם המלאה בחלל זה, שהרי רמת נוחיותם והתחברותם לחדרם הפרטי, היא אשר תהפוך את השהות בו לנוחה ונעימה בעבורם (וגם בעבורכם ההורים).

על כן, כאשר מדובר בבחירת טפטים לעיצוב חלל חדר ילדים, יש לבחור על פי דמויות אהובות,    

טפטים מעוצבים לעיצוב חלל הסלון – חלל הסלון הינו חלל חשוב בביתנו, שכן משמש הוא אותנו ואת משפחתנו במהלך מרבית היום ועל כן הנראות והנינוחות בו הן מהותיות !
על מנת ליצור אווירה נכונה ונעימה באזור חלל הסלון בבינו, ניתן לשלב טפטים מעוצבים המשמשים כחיפוי קירות מיוחד ומרהיב, כגון : טפטים דמוי בריקים, טפטים בצבעים ועיטורים, טפטים עם הדפס מיוחד וכיוב'.

חשוב לזכור כי את הטפטים הללו יש להתאים באופן ראוי לעיצוב הסלון ופרטי הריהוט הקיימים בו, זאת כמובן על מנת ליצור אווירה הרמונית ו"זורמת" בחלל.

טפטים מעוצבים ליצירת תחימה מושלמת בחללים שונים בבית או במשרד – אם ברצונכם ליצור חלל מחודש או שמא להבדיל בין החללים השונים בשיטת ה –
open space (ללא שימוש בקירות או הפרדות מאסיביות בין החללים), הרי שתוכלו לבחור בדרך הנוחה, החסכונית והמופלאה שהיא : יצירת תחימה מושלמת בין חללים שונים במשרד או בבית ובכלל על ידי שילוב של טפטים מעוצבים בצבעים שונים, עם עיטורים מסוימים ובגוונים נבדלים האחד מן השני.

טפטים מעוצבים לחדר שינה מיוחד – חדר השינה שלנו הינו החלל המהותי בו נרגעים אנו מלחצי היום יום, ישנים אנו את שנת הלילה ונהנים אנו ממרגוע מושלם !
על מנת להבטיח כי חלל זה יעוצב באופן ראוי המותאם לצורכנו האישיים והזוגיים כאחד, הרי שעלינו לדאוג לשילוב נכון של פרטי עיצוב מובחרים המשתלבים יחד נכונה לכדי יצירת אווירה הרמונית מתבקשת ! החל מבחירת צבעי החדר הנבחרים ושילובי טפטים מעוצבים המתאימים לחלל וכלה בבחירת פרטי ריהוט משלימים ואיכותיים.


טפטים מעוצבים לחדרי מתבגרים – המתבגרים האהובים שלנו הם ללא כל ספק בעלי דעה מתגבשת ומשתנה אשר אחריה לעיתים רבות לא כל כך קל לעקוב... גם בבחינת עיצוב חדרם, יש להבין כי מדובר בחלל בו נזדקק לקיים שינויים רבים!
על כן השימוש בטפטים מעוצבים לשם עיצוב חלל חדרם הינו שימוש מושלם, הן בשל היותו נוח לשימוש ואפשרי לשינוי זמין והן בשל היותו מעוצב, חדשני ומיוחד בעבורם.