טיפים לעיצוב פנים של דירה לאחר המעבר

טיפים לעיצוב פנים של דירה לאחר המעבר

כאשר עוברים דירה, הובלות קטנות של תכולת הדירה שלנו זה רק תחילת התהליך. לאחר שכל החפצים שלנו יגיעו ליעד החדש – הבית שלנו, נצטרך לחשוב על עיצוב הפנים של הדירה החדשה. אחת הדרכים שהכי יכולות לסייע לנו בעיצוב הפנים של הדירה החדשה שלנו היא קודם כל להוביל לדירה שלנו את פריטי הריהוט הכבדים כמו הספות, המדפים, השולחנות ומוצרי החשמל ולסדר אותם. לאחר שנסדר את פריטי הריהוט הגדולים בדירה יהיה לנו קל יותר להוסיף טאץ' אישי לעיצוב כך שהוא יהיה אופנתי ויפה יותר. לאחר שנסדר את כל פריטי הריהוט הגדולים בסלון שלנו אנחנו יכולים לבחור להוסיף לו פריטי עיצוב קטנים יותר כמו פסלים או תמונות.

הובלות קטנות – למה חשוב להעביר לדירה שלנו רק פריטים שנמצאים במצב טוב?

חברת הובלות קטנות תוכל לסייע לנו לבחור איזה פריטי ריהוט אנחנו יכולים להוביל לדירה שלנו. ככלל כדאי לנו להעביר לדירה שלנו רק פריטי ריהוט או פריטים עיצוביים שנמצאים במצב טוב. אם אנחנו רוצים לעצב באופן איכותי את הדירה שלנו לא כדאי לנו להוביל אליה פריטי ריהוט וחפצים שהם ישנים או נמצאים במצב לא טוב. הובלת הדירה יכולה להיות הרבה יותר יפה ואיכותית כאשר נוביל לדירה שלנו חפצים שיהיה לנו שימוש רב בהם. אם יש חפץ שלא השתמשנו בו במשך כמה שנים או רהיט שלא נמצא במצב ראוי מבחינה אסתטית לא כדאי לנו לקחת אותם אתנו לבית החדש שלנו.

למה חשוב לשים לב בעיצוב פנים של דירה חדשה? ולמה לא חייבים לקנות הכול מחדש?

בעיצוב פנים של דירה חדשה חשוב לשים לב לכל הוצאה שאנחנו עושים. אנחנו לא חייבים לקנות רהיטים חדשים לכל חדר בבית. אנחנו יכולים לבחור לשפץ חלק מפריטי הריהוט הישנים שיש לנו בבית כך שלא נצטרך להוציא כסף רב על פריטים חדשים. אנחנו יכולים לבחור לעצב את הדירה שלנו גם מבלי שנוציא עליה ממון רב. אנחנו יכולים למשל לבחור לקנות פריטי ריהוט יד שנייה לבית שלנו שהם הרבה מאוד רהיטים שיכולים להוסיף לאופי ולאווירה הייחודית בבית. בסופו של דבר החלטות העיצוב בבית הם שלנו בלבד. אם אנחנו לא יודעים איך לעצב את הבית אנחנו יכולים להתייעץ עם מעצבת פנים בנוגע לסגנון העיצוב שהכי יתאים למשפחה שלנו ולסגנון החיים שאנחנו אוהבים ומנהלים.

 

 

 

עיצוב דירה לאחר המעבר