טרנדים חמים בצבע

טרנדים חמים בצבע

איזה צבע נצבע את הבית? צבע הוא הרגשה והוא חשק אבל גם תלוי בהרבה גורמים אחרים, בעיקר פיסיים כמו גודל החדרים, הרהיטים שיש לכם בבית ועוד פריטים שלא מתכוונים להיעלם רק בגלל שבא לכם גוון אחר על הקיר. מן הסיבה הזו רבים מעדיפים פשוט לצבוע את הבית בלבן, צבע שנחשב בתרבות המערבית ובייחוד בתרבות היהודית והישראלית למסמל ניקיון, טהרה, קדושה ושלווה.

אם אתם מעוניינים בשינוי, דעו כי אין גבול לאפשרויות הצביעה וכל חברת צבעים מייצרת מן הסתם מניפה שלמה של גוונים חלקם ייחודיים לחברה ספציפית. מעת לעת חברות צבע מייצרות גם צבעים בטקסטורות שונות לצביעת קירות החל מצבע במרקם ג'ינס ועד לשליכט פנימי ומרקם משי. בכל הנוגע לטרנדים ישנם שיתופי פעולה בין חברות הצבע הגדולות למעצבים ליצירת קטלוגים וטרנדים תקופתיים, שמן הסתם צבעי החברה יובילו ויהיו חלק מטרנד העיצוב והצביעה.  כדי להישאר אובייקטיביים ולא לפרסם חברות צבע ישראליות, אספנו עבורכם כמה טרנדים ועיצובים בצבע שלא ישאירו אתכם אדישים.

יש לכם שאלה בנושא עיצוב פנים הבית? התייעצו עם המקצוענים

1.       אל תפחדו מצבעים כהים: טרנד שצובר תאוצה אם כי עדיין נמצא בחיתוליו בארץ נוכח הרתיעה של רבים מצבעים כהים לבית וההפך הגמור מכל התכונות של הצבע הלבן. צבעים כהים לקירות בעצם מדגישים את הריהוט בבית ומעניקים לחלל החדר תחושה של מרחב.

2.       גם התקרה כלולה: אל תפחדו לצבוע את התקרה, השינוי הכי מרענן שתוכלו לתת לחדר שלכם, רק הקפידו להשאיר את הקירות בגוון אחד כדי לא ליצור עומס. חשוב גם להקפיד לא לצבוע חדר פתוח כמו מטבח או סלון.

3.       50 גוונים של ירוק: על פי דירוגי גולשים, את הפרסומים באתר PINTEREST תחת קטגוריית עיצוב הבית חזרו על עצמם גווני הירוק כצבעים מובילים לעיצוב ושדרוג מראה הבית. ידוע שהירוק (צבעי הרופאים בבית החולים) נמצא כצבע מרגיע וכך גם שילוב גווניו בחדרים מרכזיים בבית, כמו גם העובדה שהוא מתאים כמעט לכל גוון אחר במניפת הצבעים. 

בן פישמן - טרנדים בצביעת הבית