עיצוב פנים בסגנון סקנדינבי - הטרנד החדש שכדאי לכם להכיר

עיצוב פנים בסגנון סקנדינבי - הטרנד החדש שכדאי לכם להכיר

עיצוב פנים בסגנון סקנדינבי - הטרנד החדש שכדאי לכם להכיר

אתם חושבים היום איך תוכלו לשנות מעט את עיצוב הפנים בבית שלכם? או שאולי אתם עוברים, אחרי שנים של מאמץ, לגור בדירה ששייכת לכם? אם כך, בהחלט כדאי יהיה לחשוב על השאלה איך תרצו שהבית שלכם ייראה ואיזו אווירה אתם רוצים ליצור בו. אין ספק שיש הרבה אפשרויות בענף הזה אך יש טרנד אחד חדש שכדאי לכם להכיר והוא הטרנד הסקנדינבי. העיצוב הסקנדינבי מתאים מאוד לאקלים בישראל כי הוא מעניק רעננות ונותן תחושה של אוורור. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שגם בבית שלכם העיצוב הזה יתאים, אז למה שלא תפנו עוד היום אל בן פישמן מעצב פנים ותבקשו לראות מה הוא יוכל לעשות עבורכם ועבור עיצוב הבית שלכם?

מה כולל העיצוב הסקנדינבי?

כאשר מדברים על עיצוב בסגנון סקנדינבי מדברים על עיצוב שבעיקרו הוא מינימליסטי ומדויק, מה שיוצר גם תחושה של סדר בבית. בנוסף לכך, מבחינת הצבעים ניתן לראות שבעיצוב הסקנדינבי נעשה שימוש בצבעים טבעיים כמו ע. גולמי, עור והרבה לבן. החומרים הטבעיים והמעט דהויים הם אלה שגומרי לכך שהעיצוב ייצור גם תחושה של שלווה, דבר שמרגיע מאוד בכל פעם כשנכנסים הביתה או למשרד. מבחינת הצמחייה ניתן לראות שעציצים ירוקים יכולים להוסיף גם הם לכל העניין כך שאם אתם אוהבים עציצים תוכלו לשלב אותם בקלות בעיצוב החדש. בן פישמן מעצב פנים יוכל לעצב לכם את הבית בסגנון סקנדינבי תוך כדי הקפדה על יצירת מראה נקי וקלאסי בעזרת ארון ויטרינה לבגדים, סלסלות קש, רצפת עץ ועוד חומרים אחרים שיוכלו ליצור את האווירה שעליה אתם חולמים.

איכות לפני הכול

בין אם אתם חושבים על עיצוב סקנדינבי מודרני ויפה ובין אם אתם חושבים לעצב את הבית בצורה אחרת, כדאי יהיה לחשוב אל מי אתם פונים ובאיזה חומרים כדאי יהיה להשתמש. מה שבטוח זה שאם אתם כבר משקיעים ומעצבים מחדש את הדירה, הרי שהעיצוב חייב להיות כמה שיותר איכותי ופרקטי. עיצוב שלא נוח להשתמש בו הוא לא עיצוב שמחזיק מעמד לאורך השנים ולכן הפרקטיות היא פקטור חשוב. בנוסף לכך, מבחינת החומרים עצמם בהחלט כדאי יהיה להקפיד על איכות ללא פשרות כי איכות טובה מחזיקה מעמד. לכן בן פישמן מעצב פנים הוא איש מקצוע שכדאי לכם להכיר שכן כל שירות שהוא ייתן לכם בתחום הזה יהיה חסר פשרות. אתם תראו שאחרי שהבית כבר יהיה מרוהט בצורה אחרת התוצאה הסופית תהיה נעימה יותר ומייד תתאהבו בדירה שלכם מחדש, אז למה אתם מחכים? זה לא במקרה שהטרנד של העיצוב הסקנדינבי הפך להיות להיט גדול כל כך ולכן בהחלט כדאי לשלב אותו בבית הפרטי, במשרד ובכל חלל אחר שיש לכם. 

בן פישמן מעצב פנים - עיצוב סקנדינבי